Hakkımızda

Servisport Bilişim Hizmetleri, Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren bir Teknoloji ve Danışmanlık Şirketidir. Bilgi Teknolojileri Sistem, Altyapı, Güvenlik ana faaliyet konularında Danışmanlık, Proje, Servis ve bakım hizmetleri gerçekleştirir.

Biz Kimiz?

S

ervisport Bilişim Hizmetleri, Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren bir Teknoloji ve Danışmanlık Şirketidir. Tamamı Türk sermayesidir, 2011 yılında kurulmuştur.Bilgi Teknolojileri Sistem, Altyapı, Güvenlik ana faaliyet konularında Danışmanlık, Proje, Servis ve bakım hizmetleri gerçekleştirir.

Microsoft Danışmanlık Hizmetleri konusunda “Büyük Ölçekli Kurumsal Pazar” lider altyüklenici firmadır. Kobi ve Kurumsal firmaların ihtiyacı olan Bilgi Teknolojilerinde danışmanlık, proje, destek & bakım hizmetleri gerçekleştirmektedir. Kobi ve Kurumsal pazarda Sistem, Altyapı ve güvenlik uygulamalarında entegrasyon projeleri gerçekleştirmektedir. Finansal yapısı güçlüdür.

Servisport Bilişim Hizmetleri 2013 senesinde fark oluşturan yenilikleri ile Türkiye bilişim sektöründe müşterilerine doğru ve uygun çözümleri sunan bilgi birikimi yüksek teknik personele sahiptir. Servisport Bilişim hizmetleri bu paralelde 2013 senesinde yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile Microsoft Systemcenter ürün yelpazesindeki System Center Operation Manager ürününe katma değerli kullanım sağlayan SAVISION Türkiye Silver Partner’ıdır, aynı zamanda bu paralelde Systemcenter ürün ailesinde Service Manager ürününe katma değerli kullanım sağlayan PROVANCE ve CIRESON Markalarının Türkiye tek yetkili satıcısı konumundadır.

Bilgi Birikimi ve müşteri deneyimlerimizi daha üst seviyelere taşıma inancı ile 2013 senesi içerisinde Servisport Bilişim, Microsoft Gold Virtualization and Management partner ünvanını almış olup Microsoft Danışmanlık hizmetlerindeki bilgi birikimin seviyesi  bu ünvan ile perçinlemiştir.

Güvenlik çözümlerimiz arasında yer alan Watchguard Firewall ürününde sahip olduğumuz deneyim ve yetkinlik, Servisport Bilişim 2013 senesi içerisinde Watchguard EXPERT Partner ünvanı ile güvenlik çözümlerinde de söz sahibi olmuştur.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co