BT Danışmanlık ve Projelerinizde Servisport Uzmanlığı ile tanışın .

Servisport Bilişim Hizmetleri, Kurumsal kurum ve kuruluşların tüm BT ihtiyaçlarına profesyonel çözüm ve hizmetler sunan bir bilişim danışmanlık firmasıdır . Deneyimli uzman kadromuz ve yetkinliklerimiz ile daima bir adım daha öndeyiz.

Servisport Hizmetleri ile Tanışın!

Servisport Bilişim Hizmetleri’nin size en uygun çözüm ve hizmetleri ile BT yapınız ve işlerinizde katma değer sağlayın. Servisport ‘un sunduğu katma değerli servis, danışmanlık, BT çözümleri ile işinizde daha etkin, daha güçlü, daha yönetilebilir bir yapı ile maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz. Servisport Bulut Bilişim ile entegre VOIP ve yönetim çözümleri ile her an yanınızda.

Son Eklenenler

Neden Servisport ?

1. Uzman ve Deneyimli Teknik Kadro

Servisport bilişim hizmetleri demek; sunduğu hizmet ve ürünler en iyi deneyim ve tecrübe ile yetkinliğe sahip olması demektir.
Microsoft Gold Partner – Sanallaştırma ve Yönetim:
Uzman kadromuzda bulunan sertifikalı ve proje deneyimli teknik personel. Türkiye’de en çok Systemcenter Kurumsal danışmanlık ve proje tecrübesi olan aynı zamanda Microsoft Systemcenter çözümlerinde 3. parti entegrasyon sunan ve tecrübesine sahip danışmanlık firması.
Watchguard Expert Partner: Türkiye’de bu ünvana sahip az sayıdaki bilişim firmaları arasındadır – sertifikalı ve deneyimli personel ile beraber, Expert partner avantajlarını Servisport müşterilerine sunmaktadır, yurtdışına bağımsız çağrı açabilme ve 2 saat içerisinde yurtdışı çözüm garantisi, Demo platform ve cihazları.
Palo Alto Gold Partner: Türkiye’de bu ünvana sahip az sayıdaki bilişim firmaları arasındadır – sertifikalı ve deneyimli personel ile beraber, Gold partner avantajlarını Servisport müşterilerine sunmaktadır, Demo platform ve cihazları.
3CX Partner: Uçtan uca iletişimde 3cx windows platformu ile sunduğumuz avantajlı iletişim çözümü. IP telefon Excahnge, Active Directory destekleri ile. Servisport çözümleri arasında.

2. BT Yönetimi için En iyi çözümler

Uzman ve deneyimli kadromuzun uçtan uca BT yönetimi için gerekli tüm bilgi birikimi ile ihtiyacınız olan ve maliyetleri azaltan size özel projeler sunmaktayız.

3. Kaliteli hizmet

%100 memnuniyet ve %100 verdiği hizmete hakim… Servisport bünyesinde çalışan tüm teknik personel gerekli ürün eğitim ve sertifikasyonlarına sahiptir. Servisport müşteri deneyimleri ve çözümlerine odaklıdır, siz rahat edin.

Powered by moviekillers.com themekiller.com watchanimeonline.co